W Apex Legends pojawią się postacie niezależne, miotacz ognia, bieganie po ścianach i cykl dobowy?

Informacje z kodu źródłowego gry.

Sieciowa strzelanka Apex Legends może otrzymać wiele nowości - sugerują pliki gry, analizowane przez społeczność. Mowa o NPC (postaciach niezależnych), miotaczu ognia, możliwości biegania po ścianach - jak w Titanfall - i cyklu dobowym.

Kontrolowane przez sztuczną inteligencję postacie będą mogły między innymi atakować i wykonywać egzekucje. Mają też imiona (lub nazwy) - to Spider, Goliath, Prowler i Flyer.

Nie wiadomo, jaką rolę odegrałyby w Apex Legends NPC. Być może uzupełnią miejsca w drużynach (po odejściu jednego z zawodników). Niewykluczone też, że pojawi się nowy tryb rozgrywki, skupiony na walce PvE, czyli gracze kontra sztuczna inteligencja.

apex2
Do tej pory jedyna postać niezależna jest obecna w samouczku

W kodzie źródłowym odnaleziono też wzmiankę na temat wieżyczek strzelniczych i miotacza ognia. Druga z wymienionych broni może należeć do niezapowiedzianej jeszcze, nowej postaci - Octane.

Deweloperzy planują też najwyraźniej wdrożenie „trybu nocnego”, który może wprowadzić do rozgrywki cykl dobowy.

Redakcja Gaming Intel twierdzi ponadto, że do Apex Legends może powrócić system biegania po ścianach, znany z serii Titanfall (tych samych twórców). W kodzie wspomniano o pionowym i poziomym biegu.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Według nieoficjalnych informacji, jutro - 12 marca - do Apex Legends ma trafić nowa postać - wspomniany Octane - oraz odpowiednik karnetu bojowego z Fortnite.

Źródło: RealApexLeaks, Gaming Intel

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami