Days Gone otrzyma DLC po premierze. Fabularne dodatki?

Podstawowa gra to nie wszystko.

Twórcy postapokaliptycznej gry akcji Days Gone, Bend Studio, planują uzupełnić grę o rozszerzenia DLC - wynika z wypowiedzi przedstawiciela zespołu w wywiadzie dla GamerBraves.

W trakcie rozmowy, prowadzący zapytali dewelopera o potencjalne dodatki, które przybliżyłyby przeszłość najważniejszych postaci.

- Myślę, że główna oś fabularna zapewni odpowiednią ilość takich informacji - powiedział David Lee, odpowiedzialny za kontakt ze społecznością. - Mamy jednak niezapowiedziane DLC, ale nie możemy o tym jeszcze mówić. Trzymajcie rękę na pulsie.

- Podstawowa historia powinna jednakże wystarczająco przedstawić przeszłość bohaterów. Tak, aby ich los was obchodził - dodał.

Przypomnijmy, że ukończenie gry zajmuje ok. 30 godzin, z czego ok. 6 twórcy przeznaczyli na animowane przerywniki fabularne. Days Gone osiągnęło w weekend „złoty” status, co znaczy, że deweloperzy zakończyli prace nad projektem, a płytę z danymi wysłano do tłoczni.

days2
Być może dzięki DLC zagramy nie tylko Deaconem

Produkcja zadebiutuje 26 kwietnia, wyłącznie na PlayStation 4. „Produkcja nie odkrywa koła na nowo, stawiając na sprawdzone i dopracowane mechanizmy. Klimat gry jest fenomenalny, a «amerykańskość» wylewa się momentami z ekranu” - napisaliśmy we wrażeniach z niedawnego pokazu Days Gone.

Źródło: GamerBraves

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami