Pojawiło się szereg nieoficjalnych zdjęć pochodzących z planu realizowanego dla platformy Netflix serialu Wiedźmin. Ilustracje przedstawiają między innymi scenę z udziałem czarodziejki Yennefer.

Opublikowane przez użytkowników forum Reddit fotografie zrobiono na Wyspach Kanaryjskich. Tam właśnie obecnie trwają prace nad powstającą adaptacją twórczości Andrzeja Sapkowskiego.

Jedno ze zdjęć prezentuje Anyę Chalotrę w roli Yennefer. Ubrana w suknię kobieta walczy z tajemniczym czarodziejem, a pomiędzy obiema postaciami leży tajemnicza dziewczyna. Nie widać jednak twarzy bohaterki.

During the penalty shootout, I was given a corner and scored... from r/FIFA

Inne ilustracje - udostępnione za pośrednictwem Imgur - przedstawiają zaś kulisowe przygotowania do kręcenia sekwencji. Dostrzec można proces charakteryzacji, któremu poddawana jest aktorka wcielająca się w ukochaną Geralta.

Jest też krótkie nagranie, w którym ekipa macza włosy i ubranie Yennefer w wodzie. W wideo usłyszeć można także reżysera, mówiącego, że kobieta powinna wyglądać tak, jakby dopiero co wyszła z basenu.

During the penalty shootout, I was given a corner and scored... from r/FIFA

To jednak nie wszystko, ponieważ użytkownicy forum Reddit opublikowali inne filmy z planu. Jeden z nich ujawnia, że na planie jest Tomasz Bagiński, pełniący funkcję producenta wykonawczego (w czerwonej bluzie).

During the penalty shootout, I was given a corner and scored... from r/FIFA

Warto zaznaczyć, że producentka serialu - Lauren S. Hissrich - regularnie udostępnia na Twitterze własne fotografie. Niedawno zaprezentowała zdjęcie, które przedstawia lokację budzącą skojarzenia z dwoma regionami znanymi z książkowego oryginału - Zerrikanią i pustynią Korath.

Poza Anyą Chalotrą w obsadzie projektu jest również Henry Cavill, który wciela się w Geralta z Rivii. Są też Freya Allan jako Ciri oraz Anna Shafter jako Triss Merigold. Do tego Maciej Musiał, dla którego stworzono zupełnie nową postać.

Zobacz: Wiedźmin: serial Netflix - premiera, aktorzy, ciekawostki

Serial Wiedźmin powinien zadebiutować na platformie Netflix w 2019 roku, choć dokładnej daty premiery na razie nie ujawniono. Pierwszy sezon produkcji złoży się łącznie z ośmiu odcinków.

Źródło: Reddit, Imgur

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki