CD Projekt Red na oficjalnym koncie gry Cyberpunk 2077 w serwisie Twitter opublikowało wpis numer 2077. W jubileuszowej wiadomości postanowiono podziękować fanom za dotychczasowe wsparcie.

„Normalnie wysyłalibyśmy wam zabawne animacje lub zdjęcia cybernetycznych kotów, ale tym razem chcieliśmy powiedzieć coś nietypowego. Codziennie jesteśmy tu dla was, ciesząc się Cyberpunkiem, dzieląc wieściami, nawiązując nowe znajomości i przekazując informacje od studia” - napisano.

„Pozostawanie w bezpośrednim kontakcie oznacza, że możemy lepiej zrozumieć, kim jesteście i co lubicie w grach wideo (zwłaszcza w tej). Pozwala nam to rozmawiać z zespołem deweloperów (którzy także czytają ten profil), dzięki czemu mają dobre wyobrażenie na temat waszych oczekiwań” - czytamy.

„Cyberpunk 2077 jest naprawdę dużą produkcją, ale podobnie jest z zadaniem przedstawienia jej tak wielu wspaniałym ludziom z całego świata. Te 2077 wpisów było dla nas wspaniałą i pouczającą przygodą. Dziękujemy, że jesteście tak wspaniałą społecznością. Sprawiacie, że ta praca ma sens” - dodano.

Profil gry na Twitterze założono w 2012 roku, ale przez długi okres na koncie nie udostępniano żadnych wiadomości. W styczniu ubiegłego roku nieoczekiwanie pojawił się pierwszy od czterech lat komunikat o wymownej treści „*beep*”.

Niedawno Sony opublikowało serię filmów poświęconą studiu CD Projekt Red. Ostatni film dedykowany był Cyberpunk 2077 - w nagraniu ujawniono, że prace nad projektem są „dalekie od ukończenia”.

Gra nie ma wyznaczonej daty premiery - deweloperzy podkreślają, że ukaże się, „gdy będzie gotowa”. Produkcja zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki