Total War: Three Kingdoms - tyran Dong Zhuo w nowych materiałach z rozgrywką

Na mapie kampanii i nie tylko.

Deweloperzy ze studia Creative Assembly opublikowali nowe materiały ze strategii Total War: Three Kingdoms. Nagrania przedstawiają jednego z grywalnych generałów, który pojawi się w grze - postać Dong Zhuo.

Pierwszy film prezentuje najważniejsze cechy przywódcy. Poddanymi rządzi strachem, ponieważ wierzy, że kluczem do sukcesu jest siła, a okazywanie słabości prowadzi do porażki. Ze względu na wiek i gabaryty, na polu bitwy mężczyznę reprezentuje adoptowany syn - Lü Bu.

Brutalność Donga Zhuo znajdzie odzwierciedlenie w rozgrywce. Siejąc terror, zdobędzie specjalne punkty, które przeznaczy na zastraszanie innych oraz siłowe przymuszanie do zawiązywania korzystnych dla siebie paktów. Rezygnacja z przemocy grozi utratą władzy.

Gracze otrzymają również opcję wykonywania egzekucji na własnych podkomendnych w celu zwiększenia ucisku. Do tego możliwość palenia miast do szczętu, co zagwarantuje, że na danym obszarze nie pozostanie nikt, mogący wszcząć bunt.

Drugi materiał to trwające ponad 10 minut nagranie prezentujące fragmenty rozgrywki z udziałem Donga Zhuo. Deweloperzy przedstawili zarówno zmagania na mapie kampanii, jak i przykładowe potyczki z wojskami przeciwnika.

Zobacz: Total War: Three Kingdoms - premiera i najważniejsze informacje

Postać jest głównym antagonistą kampanii fabularnej. W produkcji pojawi się możliwość pokierowania frakcją generała, ale w celu odblokowania stronnictwa, należy je wcześniej pokonać lub osiągnąć rangę Emperor.

Total War: Three Kingdoms zadebiutuje 23 maja na PC. Gra zapowiada się na jedną z bardziej innowacyjnych i wyróżniających się części historycznej serii. Dużych zmian doczekał się interfejs, a twórcy opracowali nawet dwa rodzaje kampanii - romantyczną i realistyczną.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami