Devil May Cry 5 - otchłań i testowanie umiejętności

Poznaj miejsce, w którym możesz trenować walkę.

Podczas rozwijania bohatera w warsztacie Nico znajdującym się w jej furgonetce, będziemy mogli dokładnie przetestować wybrane zdolności i ulepszenia. Wprawdzie przy każdym zakupie jest dokładna informacja oraz filmik, jednak nie ma to jak przetestować nowego elementu w praktyce.

Jest to możliwe przy zdolnościach i ulepszeniach, po najechaniu na które pojawia się opcja Wypróbuj (1). Wystarczy z niej skorzystać, a po chwili zostaniemy przeniesieni do nowej lokacji o nazwie Otchłań.

Jest to coś w rodzaju poligonu w zaświatach, gdzie możemy dowolnie testować różne umiejętności. W prawym górnym narożniku wyświetlana jest informacja o danej zdolności (2), a nieco niżej klawiszologia (3). Wystarczy podejść do przeciwnika (4) i potraktować go, jak worek treningowy.

otchlan

W trakcie wypróbowywania nowych zdolności możesz na bieżąco sprawdzać wciskane przez siebie klawisze i ilość obrażeń (5) zadawanych wrogowi przez poszczególne ataki. Po przeprowadzeniu prób wystarczy wrócić do sklepu Nico i zdecydować czy chcesz zakupić daną umiejętność/ulepszenie czy z niego zrezygnować.

Należy przy tym pamiętać, że próby nie dotyczą wszystkich zakupów. Przykładowo rozwinięcie Poskramiacza demonów zapewni nam po prostu dodatkowy slot na następną tego typu broń.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami