Devil May Cry 5 - kule fioletowe i białe: demoniczny pasek V (orbs)

Sprawdź, jak zwiększyć pasek pozwalający korzystać ze specjalnych zdolności bohatera.

Podczas gry w Devil May Cry 5 szybko zetkniesz się z różnokolorowymi kulami, które będą pojawiać się na drodze poszczególnych bohaterów. Jedne występują często, inne rzadziej, ale każda z nich jest dość ważna i warto znać ich szczególne właściwości.

W grze spotkamy następujące rodzaje tych przedmiotów:

Z bieżącej strony dowiecie się natomiast do czego służą kule fioletowe oraz białe, które pojawiają się w rozgrywce w momencie rozpoczęcia gry bohaterem znanym, jako V.

Kule fioletowe

kulafioletowa

Są to kule związane z bohaterem znanym, jako V. Ich zakup w warsztacie Nico umożliwia zwiększenie paska demonicznej przemiany. Dzięki niemu możemy wykonywać silniejsze ataki Cieniem i Gryfem, a także przywoływać potężny Koszmar.

Kule białe

kulabiala

Kule przeznaczone dla V. Umożliwiają przywrócenie części wskaźnika Demonicznej przemiany, odpowiedzialnego za ataki specjalne zwierząt oraz przywoływanie Koszmaru. Należy pamiętać, że wskaźnik możemy odnawiać nie tylko poprzez odnajdywanie białych kul, ale również przez czytanie książki, którą posiada bohater. Należy to jednak robić w bezpiecznych miejscach, ponieważ V staje się wtedy bezbronny wobec wrogich ataków.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami