Oferta pracy: Staff Writer

Dołącz do nas.

Jeśli pasjonujesz się grami wideo, świetnie posługujesz się językiem polskim, posiadasz umiejętność szybkiego przygotowywania tekstu, lubisz pracować nad konkretnymi zadaniami, ale lubisz różnorodność zadań, jesteś otwarty w kontaktach z ludźmi, znasz rynek gier wideo, jesteś na bieżąco i doskonale odnajdujesz się w wysokobudżetowych tytułach, a do tego jesteś profesjonalistą, poszukującym nowych wyzwań i ceniącym stabilną pracę w przyjaznej firmie, zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Poszukujemy specjalisty na interdyscyplinarne stanowisko dziennikarskie (Staff Writer) - osoba będzie blisko współpracować z Redaktorem Naczelnym oraz News Editorem, z możliwością dalszego awansu w strukturze firmy, a do jej zadań będzie należało przygotowywanie poradników, artykułów, informacji oraz recenzji gier wideo.

Więcej informacji o pracy w Eurogamer.pl.

Data ostatniej aktualizacji: 13.05.2019

Zakres obowiązków:

  • kreatywny udział w pracach bieżących nad serwisem Eurogamer.pl (dział informacyjny, recenzje, poradniki, artykuły);
  • przygotowywanie artykułów o grach (zestawienia, artykuły premierowe, „szybka” publicystyka);
  • wymyślanie oraz realizacja pomysłów na artykuły pod kątem oglądalności (sektory: gry wideo, technologie, platformy VoD);
  • aktywne współtworzenie działu poradników (praca nad poradnikami jest częścią tego stanowiska, treści autorskie i tłumaczenia);
  • recenzowanie gier;
  • dyżury w dziale informacyjnym (tematyka gier wideo, technologii, sprzętu - tylko najlepsze tematy);
  • dbanie o wysoką jakość realizowanych zadań (pod kątem językowym oraz SEO);
  • wyjazdy krajowe i zagraniczne na pokazy gier wideo.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • regularne granie w gry wideo i pasja - wymóg bezwzględny;
  • znajomość rynku gier wideo (wydawcy, producenci, gry, media) - wymóg konieczny;
  • doświadczenie w pracy w mediach o grach wideo lub pokrewnych będzie atutem;
  • umiejętność sprawnego posługiwania się językiem polskim - wymóg konieczny;
  • dobra organizacja własnej pracy w domu (praca zdalna), terminowość, rzetelność i odpowiedzialność - warunki konieczne;
  • doświadczenie przy realizacji poradników do gier będzie dużym atutem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • przynajmniej podstawowa znajomość programu graficznego, np. Adobe Photoshop;
  • chęć do pracy na interdyscyplinarnym stanowisku pracy, otwartość na wyzwania i chęć ciągłego rozwoju w obrębie nowoczesnych mediów internetowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełny etat, umowa o pracę;
  • pracę w systemie zdalnym (telepraca), w klasycznym 8-godzinnym dniu pracy, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacji w zespole;
  • premię roczną;
  • szkolenia wewnętrzne, know-how, wiedzę i możliwość zdobycia niepowtarzalnego doświadczenia;
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy, w zespole nastawionym na osiąganie fantastycznych celów;
  • stabilną pracę w firmie, która od ponad sześciu lat jest wydawcą serwisu Eurogamer.pl;
  • wspólne wyjazdy integracyjne.

Jak aplikować?

  • wyślij zgłoszenie na adres: praca@eurogamer.pl;
  • temat wiadomości: Aplikacja Staff Writer;
  • załącz CV, napisz coś o sobie (koniecznie zawrzyj odpowiednią klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym wypadku Twoja aplikacja zostanie trwale usunięta - klauzulę znajdziesz na dole niniejszego ogłoszenia);
  • koniecznie załącz próbki umiejętności: tekst informacyjny (news) oraz fragment poradnika do dowolnej gry (np. opis przejścia misji);
  • zgłoszenia przyjmujemy cały czas, aż do momentu znalezienia właściwej osoby (wówczas ogłoszenie zostanie usunięte).

W związku z dużą liczbą zgłoszeń przy poprzednich rekrutacjach, odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy załączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Staff Editor, ogłoszonego 13 maja 2019 r. na portalu Eurogamer.pl i prowadzonego przez firmę Eurogamer Polska. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1. Kontakt z administratorem danych: kontakt@eurogamer.pl.

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami