Misję na terenie Alcatraz rozpoczynasz na południowym cyplu wyspy. W północnej części zobaczysz górujące nad okolicą więzienie oraz różowy dym (1), sugerujący położenie paczki. Kieruj się w stronę kompleksu, uważając na pojedynczych, zmotoryzowanych bandytów.

300

Musisz dostać się w okolice latarni morskiej. Na jej szczycie (2) znajduje się tyrolka, która prowadzi na dach więzienia. Wykorzystaj konstrukcję (3) pod latarnią, aby dostać się na wyższy poziom. Następnie zacznij wspinaczkę po drabinie na szczyt budowli.

Ze szczytu latarni obejrzyj dach więzienia przy pomocy lornetki. Wszyscy przeciwnicy znajdują się pod dachem, w korytarzach więziennych. Różowa raca (4) wskazuje przybliżoną lokalizację paczki oraz drabinę, po której zejdziesz do środka więzienia. Po odnalezieniu paczki wrócisz z powrotem na dach i wykorzystasz tyrolkę (5), która prowadzi na wschodnią część wyspy.

301

Zjedź tyrolką z latarni na dach więzienia i skieruj się do racy. Po jej lewej stronie zobaczysz drabinę, prowadzącą do korytarzy więziennych. Zejdź po niej na dół i idź platformą na północ (6). Cały czas skradaj się, ponieważ na niższych poziomach kręcą się bandyci. Ostrożnie podążaj przed siebie, aż dotrzesz do klatki schodowej, położonej po prawej stronie bloku.

302

Skradając się zejdź o jeden poziom niżej. Schodząc skieruj się na stronę zachodnią bloku - uważaj na dwóch bandytów, którzy kręcą się po tej stronie. Wyeliminuj ich po cichu i skieruj się na południe, do racy (7). Za nią znajdziesz zakratowane żółte drzwi, za którymi znajduje się paczka. Zniszcz kłódkę i wejdź do środka.

303

Twoja droga ucieczki to powrót na dach i bieg w kierunku wschodnim. Weź paczkę i wróć na górę jak najszybciej. Następnie wykorzystaj tyrolkę po wschodniej stronie dachu, żeby zjechać w dół, w stronę prowizorycznej przystani (8). Ostrożnie skacz po skałach, żeby nie spaść z nich i nie odnieść wielu obrażeń.

304

Na miejscu doskocz do karabinu stacjonarnego (9) i wyeliminuj kolejnych przeciwników. Uważaj na nadpływających bandytów po twojej prawej stronie. Poza nimi spodziewaj się wrogów nadbiegających od strony więzienia z dwóch kierunków (10).

305

Po dwóch minutach przyleci do ciebie Roger. Helikopter wyląduje za twoimi plecami, wejdź do niego jak najszybciej, aby zakończyć misję.

Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Następnie: Far Cry New Dawn - wyprawa: Wrak samolotu rządowego

Reklama

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Więcej artykułów od Redakcja