Serwis GameReactor opublikował grafiki prezentujące mapę świata Days Gone, czyli osadzonej w realiach postapokaliptycznych produkcji od deweloperów ze studia Bend.

Udostępnione obrazki pochodzą z wczesnej wersji gry, którą na niedawnym pokazie mogli przetestować zaproszeni dziennikarze. W obecnej formie tytuł pozwalał podejrzeć przygotowany przez autorów obszar.

Na razie nie jest jasne, jak duży świat stworzyli projektanci. Ilustracje sugerują, że produkcja zaoferuje rozległą mapę, podzieloną na regiony - w każdym nie zabraknie zapewne szeregu zróżnicowanych misji i aktywności.

days_gone_mapa

Niedawno twórcy ujawnili, że ukończenie głównego wątku fabularnego tytułu powinno zająć około 30 godzin. Próba zrealizowania dodatkowych zadań i wyzwań wydłuży jednak ostateczny czas rozgrywki.

W grze wcielamy się w Deana, który próbuje przeżyć w nieprzyjaznym środowisku, wypełnionym bandytami i Świrusami - stworzeniami podobnymi do zombie. Ważnym towarzyszem podczas przygody będzie motocykl głównego bohatera.

days_gone_mapka
Świat Days Gone opanowany jest przez stwory przypominające zombie

Zobacz: Days Gone - premiera i najważniejsze informacje

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia na PS4. „Produkcja nie odkrywa koła na nowo, stawiając na sprawdzone i dopracowane mechanizmy. Klimat gry jest fenomenalny, a «amerykańskość» wylewa się momentami z ekranu” - napisaliśmy we wrażeniach ze wspomnianego pokazu.

Źródło: GameReactor

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki