Prace nad Death Stranding nieco się opóźniły - przyznaje Hideo Kojima

„Jesteśmy nieznacznie w tyle”.

Niewykluczone, że data premiery Death Stranding nie zostanie zbyt szybko ujawniona. Hideo Kojima przyznał bowiem, że prace nad powstającym projektem nieco się opóźniły.

W wywiadzie udzielonym niedawno japońskiemu serwisowi J-Wave dewelopera zapytano o postępy nad rozwojem produkcji. W odpowiedzi stwierdził, że wraz ze swoim zespołem nie jest jeszcze na etapie doszlifowywania gry, a wprowadzania ewentualnych zmian do rozgrywki.

- Wiele studiów zmaga się z opóźnieniami. W przypadku Death Stranding, nieznacznie jesteśmy w tyle za pierwotnym planem, aczkolwiek niezbyt mocno - wyjaśnia Kojima.

death_stranding_kojima
Death Stranding nadal owiane jest tajemnicą

Daty premiery produkcji dotychczas nie ogłoszono, ale do tej pory spekulowano, że gra mogłaby ukazać się jeszcze w tym roku. Przykładowo niedawno karta katalogowa z kanadyjskiego Walmartu wskazywała na debiut w czerwcu.

Natomiast Norman Reedus - aktor wcielający się w głównego bohatera - stwierdził, że tytuł powinien trafić do sprzedaży na początku 2019 roku. Konkretnego terminu wówczas jednak nie przedstawił.

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Nie jest jednak jasne, czy opóźnienie w pracach, o którym wspomina Kojima, wpłynęło na plany twórców dotyczące daty premiery. Ostatecznie gra może zostać wydana dopiero w przyszłym roku.

Wciąż nie wiadomo, czym dokładnie jest Death Stranding. W tytule wcielamy się w niezwykłego kuriera, który przenosi nie tylko standardowe pakunki, ale też ciała. Produkcja zmierza wyłącznie na PS4.

Źródło: Siliconera

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami