Nieoficjalnie: pierwsza grafika z nowym bohaterem Apex Legends - Octane

12 marca ruszy odpowiednik karnetu bojowego z Fortnite?

Już 12 marca do sieciowej strzelanki Apex Legends może trafić nowa postać - Octane - oraz odpowiednik Karnetu Bojowego z Fortnite. Informacje pochodzą od redakcji Daily Esports.

Portal udostępnił wysokiej jakości grafikę, która rzekomo przedstawia kolejną Legendę. Zdjęcie pokrywa się z wcześniejszymi doniesieniami i obrazkami w znacznie gorszej jakości, które publikowano na kilku forach.

Poznaliśmy też najpewniej zdolności nowego wojownika. Octane odzyskuje życie z czasem (kiedy nie jest atakowany), potrafi też przez kilka sekund poruszać się szybciej, a ostateczną zdolnością jest wyrzutnia, dzięki której wyskoczymy wysoko w górę.

octt
Z każdym sezonem pojawi się kolejny bohater

Daily Esports twierdzi, że wdrożeniu nowego bohatera będzie towarzyszyć uruchomienie tzw. battle passa, najprawdopodobniej funkcjonującego na podobnych zasadach, jak w battle royale od Epic Games. Możemy się więc spodziewać dodatkowych skórek i wyzwań.

Wciąż nie znamy jednak dokładnej zawartości odpowiednika karnetu bojowego oraz ceny.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Dzięki udostępnionemu przez twórców ze studia Respawin Entertainment planowi rozwoju Apex Legends na pierwszy rok wiemy, że rozgrywkę podzielono na sezony. Każdy potrwa 3 miesiące i wzbogaci grę o karnet, Legendy, bronie oraz łup.

Źródło: Daily Esports

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami