Do usługi abonamentowej Xbox Game Pass dołączyło Just Cause 4, czyli najnowsza odsłona serii szalonych gier akcji od Avalanche Studios. Subskrybenci mogą już pobrać produkcję.

W grze ponownie zwiedzamy otwarty świat i wykonujemy szereg zadań, zazwyczaj niszcząc wszystko na drodze bohatera. Ważnym elementem serii jest zabawa silnikiem fizycznym i sprawdzanie niekonwencjonalnych możliwości.

Nowością są gwałtowne zjawiska pogodowe, jak burze piaskowe, ulewy i tornada, które oddziałują na przedmioty w otoczeniu. „Gra nie wymyśla koła na nowo i po prostu rozpędza się w znanej do tej pory formule - z większą ilością wybuchów i zabawą światem” - napisaliśmy w naszej recenzji Just Cause 4.

W lutym do Game Pass dołączyły Batman: Return to Arkham, Shadow of the Tomb Raider i Obcy: Izolacja.

Abonament Microsoftu to koszt 40 zł miesięcznie. W ramach usługi otrzymujemy dostęp do ponad setki tytułów, w tym wszystkich nowości na Xbox One, jak chociażby Sea of Thieves czy Forza Horizon 4. Z usługi mogą też korzystać posiadacze PC - zagrają w pozycje, które obsługują program Play Anywhere.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.