Apex Legends z 50 milionami zarejestrowanych graczy

W miesiąc po premierze.

Dyrektor generalny studia Respawn Entertainment - Vince Zampella - poinformował, że liczba zarejestrowanych graczy w darmowej strzelance Apex Legends przekroczyła 50 milionów.

Menadżer ujawnił wynik we wpisie opublikowanym za pośrednictwem serwisu Twitter. Rezultat udało się osiągnąć w zaledwie miesiąc po premierze - produkcję nieoczekiwanie zapowiedziano i wydano 4 lutego.

Do wiadomości Zampella dołączył materiał wideo, w którym przedstawiono kilka dodatkowych statystyk. Okazuje się, że użytkownicy wykonali łącznie 158 milionów stylowych ciosów kończących i 1,23 miliarda razy aktywowali umiejętności specjalne Ultimate.

To jednak nie wszystko, ponieważ oznaczyli dla towarzyszy w sumie 31 miliardów przedmiotów, lokacji i przeciwników. Do tego wskrzesili 170 milionów poległych kompanów z drużyny.

Zampella jednocześnie podziękował wszystkim fanom strzelanki za wsparcie, podkreślając, że uczynili grę „czymś specjalnym”. Obiecał też, że twórcy mają w zanadrzu szereg niespodzianek, aczkolwiek nie ujawnił żadnych szczegółów na ich temat.

apex_legends_50_mln
Apex Legends osadzono w uniwersum serii Titanfall

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Wiadomo jednak, że w tym miesiącu w Apex Legends powinien rozpocząć się pierwszy sezon zmagań. Podczas wydarzenia autorzy zaimplementują między innymi nowe legendy, bronie oraz przedmioty. W plikach produkcji odnaleziono zaś wzmianki o 11 niedostępnych obecnie postaciach i specjalnym trybie z udziałem mechów.

Gra to battle royale dopracowane do granic możliwości - 60 graczy podzielonych na trzyosobowe drużyny trafia na wyspę, gdzie walczą o przetrwanie. Zwycięża zespół, którego członkowie jako ostatni pozostają przy życiu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami