Nieoficjalne informacje o Apex Legends pojawiły się rok temu, ale w doniesienia nikt nie uwierzył

Twierdzono, że są fałszywe.

Na początku lutego nieoczekiwanie zapowiedziano i od razu wydano Apex Legends - darmową grę typu battle royale w uniwersum serii Titanfall. Okazuje się jednak, że nieoficjalne informacje o projekcie pojawiły się blisko rok wcześniej.

W marcu ubiegłego roku użytkownik forum Reddit o pseudonimie hiticonic opublikował grafikę przedstawiającą mapę, która miała pochodzić z projektu studia Respawn Entertainment. Wówczas nikt jednak nie uwierzył w wiarygodność grafiki i wieści przeszły bez echa.

W wątku zatytułowanym „domniemana mini-mapa z nieogłoszonej gry battle royal w świecie Titanfall” napisano jedynie 14 komentarzy. Część osób przekonywała, że ilustracja jest fałszywką.

apex_legends_wiesci
Mapa ujawniona blisko rok temu

Teraz o temacie przypomniał inny użytkownik forum Reddit, Fubbles22. Okazało się, że udostępniona przed rokiem grafika w dużym stopniu pokrywa się z lokacją, w której gracze toczą zmagania w Apex Legends.

Niektórzy internauci spekulują nawet, że autor wątku z marca ubiegłego roku tak naprawdę jest jednym z pracowników studia Respawn Entertainment. Teorii tej jednak nie udało się na razie potwierdzić.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Apex Legends to battle royale dopracowane do granic możliwości - 60 graczy podzielonych na trzyosobowe drużyny trafia na wyspę, gdzie walczą o przetrwanie. Zwycięża zespół, którego członkowie jako ostatni pozostają przy życiu.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami