W lutym odbyła się zamknięta beta The Division 2, a teraz okazję do przetestowania produkcji otrzymali wszyscy gracze. Ruszyła otwarta beta, w trakcie której sprawdzimy między innymi misje trybu fabularnego, a także zobaczymy zawartość odblokowaną po zakończeniu kampanii.

Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje: datę startu i zakończenia testów, platformy i inne szczegóły.

Aby zagrać w betę, przejdź na oficjalną stronę bety The Division 2. Tutaj należy wybrać interesującą nas platformę i postępować zgodnie z instrukcjami.

Sprawdź także: The Division 2 - wymagania na PC

Otwarta beta - terminy

Testy ruszyły 1 marca i potrwają do 4 marca. Beta jest dostępna na wszystkich platformach docelowych, a więc na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Otwarta beta jest obszerniejsza w zawartość niż zorganizowane kilka tygodni temu zamknięte testy. Podczas dema gracze wezmą udział w dodatkowej misji czy zmierzą się z innymi w trybie PvP. Postać rozwiniemy maksymalnie do 8. poziomu.

Pełna zawartość bety:

  • Trzy misje główne
  • Otwarty świat: pięć misji pobocznych oraz punkty kontrolne i aktywności
  • Strefa Mroku i Konflikt, w tym tryb 4v4 PvP
  • Tzw. endgame: misja typu najazd i trzy specjalizacje agentów do wyboru

Jak zagrać w betę The Division 2?

W testach może wziąć udział każdy zainteresowany. Beta The Division 2 jest już teraz dostępna i można ją pobrać na PC, PS4 i Xbox One. Warto przypomnieć, że na komputerach osobistych gra zadebiutuje wyłącznie na platformie Uplay oraz Epic Games Store. Nie ma możliwości kupienia tytułu na Steam.

Jak zagrać? Po prostu wybierz platformę poniżej i przejdź do strony z rejestracją, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami:

beta

Pełna wersja The Division 2 zadebiutuje 15 marca. Sequel wprowadza wiele drobnych zmian, ale ogólną formułę rozgrywki w dużej mierze pozostawia nienaruszoną. Ponownie otrzymamy więc sieciową produkcję z elementami MMO, w której nacisk położono na współpracę. Kampanię fabularną możemy jednak przejść w pojedynkę.

Reklama

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Więcej artykułów od Redakcja