Borderlands 3 zostanie ujawnione 28 marca?

Sugeruje opis imprezy Pax East.

Gearbox Software zaprezentuje „nieujawnione dotąd tytuły”, wśród których może pojawić się także Borderlands 3 - sugeruje opis panelu firmy na imprezie Pax East 2019.

„To twoja szansa, by zerknąć za kulisy pracy Gearbox Software i Gearbox Publishing, wraz z najświeższymi wiadomościami od twórców Borderlands, Battleborn, Brothers in Arms i wielu innych. W zanadrzu mamy nigdy wcześniej nie ujawnione tytuły i różne niespodzianki, więc nie przegap okazji!” - czytamy w opisie wydarzenia.

Pod koniec 2017 roku Rany Pitchford, prezes Gearbox Software, w ramach jednego z wywiadów zdradził, że 90% z 400-osobowego zespołu pracuje „nad tym, nad czym większość by chciała, abyśmy pracowali”.

borderlands_3
Wielu graczy melduje gotowość na przyjęcie Borderlands 3

Media na całym świecie podchwyciły wówczas szybko temat, dopytując o Borderlands 3, jednak Pitchford wyraźnie zaznaczył, że nie rozmawiają o tytułach, których oficjalnie nie zapowiedzieli.

Poprzednia część gry, Borderlands 2, ukazała się pod koniec 2012 roku, zbierając bardzo pozytywne recenzje krytyków oraz graczy.

Na poniższym filmie możecie obejrzeć demo technologiczne silnika Unreal Engine 4, zaprezentowane w 2017 roku podczas Game Developer Conference. Wielu dziennikarzy stwierdziło wówczas, że ze względu na specyficzną stylistykę, może dotyczyć właśnie kontynuacji Borderlands.

Źródło: VG247

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami