Assassin's Creed Odyssey otrzymało tryb Nowa Gra Plus

W ramach darmowej aktualizacji.

Firma Ubisoft opublikowała oznaczoną numerem 1.1.4 aktualizację Assassin's Creed Odyssey. Najważniejszym elementem wprowadzonym przez twórców jest tryb Nowa Gra Plus.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, wariant pozwala zainteresowanym rozpocząć zabawę od początku, ale ze sprzętem i umiejętnościami zgromadzonymi podczas poprzedniego podejścia. Jest też możliwość ponownego wyboru postaci.

Z trybu Nowa Gra Plus skorzystać można po jednorazowym ukończeniu głównego wątku fabularnego. Na potrzeby rozgrywki produkcja utworzy odrębny zapis, uwzględniający wszystkie dotychczasowe postępy.

assassins_creed_odyssey_latka
Assassin's Creed Odyssey osadzone jest w starożytnej Grecji

Aktualizacja zwiększyła również maksymalny poziom doświadczenia do 99. oraz zaimplementowała 22 dodatkowe punkty szybkiej podróży - większość umieszczono w pobliżu portów, by ułatwić docieranie do statku Adrestia.

Wprowadzono także obsługę marcowych rozszerzeń fabularnych - płatnego i darmowego. Do tego 10 dodatkowych ramek w trybie fotograficznym oraz funkcja powiększenia wyświetlanych na ekranie podpisów.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Produkcja wzbogaciła się też o trzy kolejne ulepszenia dla wyposażenia, odblokowywane u kowala. Na liście zmian i nowości nie zabrakło oczywiście szeregu zróżnicowanych ulepszeń oraz poprawek, udoskonalających mechanizmy zabawy i eliminujących błędy.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami