Xbox Lockhart i Anaconda na E3 2019?

Plus: Halo Infinite z elementami RPG.

Firma Microsoft na tegorocznych targach E3 zamierza zaprezentować następców Xbox One, konsole o kodowych nazwach Lockhart i Anaconda - wynika z nieoficjalnych informacji.

Brad Sams z serwisu Thurrott twierdzi - powołując się na anonimowe źródła - że podczas czerwcowego wydarzenia w Los Angeles koncern z Redmond ujawni własne platformy następnej generacji.

Dziennikarz uważa jednak, że Microsoft nie przedstawi informacji na temat cen. Firma ograniczy się jedynie do przekazania kilku podstawowych szczegółów na temat urządzeń, by od E3 móc zacząć stopniowe promowanie sprzętów.

xbox_lockhart_anaconda
Xbox One doczekać ma się dwóch następców

Sams przekonuje również, że jednym z tytułów startowych Xbox Lockhart i Anaconda będzie powstające od kilku lat Halo Infinite. Gra zaoferuje podobno - po raz pierwszy w historii serii - elementy RPG i wybory wpływające na wydarzenia fabularne.

Serwis Thurrott dodaje, że na tegorocznych targach E3 koncern zaprezentuje także nowości związane z rozwojem abonamentu Xbox Game Pass. Niewykluczone, że ogłosi wówczas przeniesienie subskrypcji na Switch.

halo_infinite_e3
Na E3 nie zabraknie najprawdopodobniej Halo Infinite

Oczywiście należy pamiętać, że są to nieoficjalne wieści. Faktem jest jednak, że Brad Sams uchodzi za jedną z osób najlepiej zaznajomionych z planami Microsoftu. Ponadto doniesienia pokrywają się z informacjami ujawnionymi wczoraj przez portal JeuxVideo, który dotarł do potencjalnej specyfikacji nowych konsol.

Źródło: Thurrott

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami