Fallout 76 w 2019 roku otrzyma masę nowości. PvP, misje i inne

W planach dodatkowe funkcje i wydarzenia.

Przedstawiciele firmy Bethesda przedstawili szczegóły na temat rozwoju sieciowego Fallout 76 w 2019 roku. Deweloperzy przygotowują nowe zadania fabularne, tryb PvP i nie tylko.

W planach są trzy serie wydawanych co tydzień darmowych aktualizacji. Pierwsza to Dzikie Appalachy, która zadebiutuje 12 marca wraz z funkcją warzenie i destylacja. Po odkryciu „tajemnic zakazanego napoju”, gracze skorzystają z nowego systemu przyrządzania mikstur.

W ramach cyklu, tydzień później rozpocznie się Parada Fasnacht, wydarzenie związane z zakończeniem zimy - użytkownicy staną przed szansą zdobycia fasnachtowych masek. Z kolei 26 marca tytuł wzbogaci się o Przetrwanie, czyli nastawiony na rywalizację tryb PvP.

fallout_76_aktualizacje_wiosna
Wiosna w Fallout 76

Z kolei 9 kwietnia pojawi się seria misji o nazwie Straszna strzyża. Zwiedzimy krypty na terenie Appalachów, badając sekrety regionu. Tego samego dnia do gry trafią kolejne dekoracje dla bazy C.A.M.P. oraz system wymiany i sprzedaży przedmiotów pomiędzy graczami.

Ponadto 26 kwietnia twórcy dodadzą nowy aparat fotograficzny, co najpewniej oznacza rozbudowę trybu fotograficznego. Poza tym 7 maja zaimplementują Zawsze wzwyż - zadania, w których użytkownicy wyruszą na poszukiwanie legendarnych „skautów-pionierów”, z opcją gromadzenia odznak za osiągnięcia oraz zdobycia specjalnego plecaka.

fallout_76_nowosci
Plan na cały 2019 rok

To nie wszystko, ponieważ 23 maja tytuł otrzyma funkcję legendarnego handlarza - mechanika pozwoli zainteresowanym przetworzyć lub wymienić nieużywane przedmioty legendarne na inny podobny sprzęt.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Drugą serię aktualizacji - Nuclear Winter - zaplanowano na lato. Wówczas pojawią się zmieniający zasady zabawy tryb Nuclear Winter oraz napady w kryptach 94 i 96 dla wysokopoziomowych postaci. Do tego system legendarnych graczy - użytkownicy powyżej 50. poziomu będą mogli zresetować posiadane zdolności i uzyskać dostęp do potężniejszych.

Jesienią deweloperzy wdrożą zaś Wastelanders. Szczegóły nie są znane, ale autorzy obiecują, że produkcja wzbogaci się między innymi o nowy główny wątek fabularny oraz dodatkowe frakcje, wydarzenia i funkcje.

Źródło: Bethesda

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami