Haker blokuje rozgrywkę w pierwszej części Titanfall na PC

Gracze są wyrzucani z serwerów.

Gracze informują, że anonimowy haker blokuje rozgrywkę w pierwszej odsłonie cyklu Titanfall w wersji PC. Intruz wyrzuca z serwerów gry wszystkich zainteresowanych toczeniem zmagań.

Obecnie społeczność zgromadzona wokół komputerowej edycji wydanej pięć lat temu produkcji jest stosunkowo niewielka - składa się z około 40 osób. Grupa od jakiegoś czasu nie może jednak grać.

Winnym jest haker posługujący się pseudonimami Atomic Bomb i Apex Legends (możliwe, że są to dwaj różni jegomoście). Gracz włącza specjalny skrypt, który sprawia, że wszystkim pozostałym chętnym strzelanka po prostu się wyłącza.

„Jakie życie bywa smutne. Tytuł jest już w zasadzie martwy, gra w niego mniej niż 50 osób, które szczególnie lubią produkcję lub chcą, tak jak ja, przetestować projekt” - pisze Nikus, który przedstawił sprawę na forum Resetera.

Użytkownik wyjaśnia, że nigdy nie miał okazji sprawdzić pierwszej odsłony Titanfall. Niedawno jednak wykupił abonament Origin Access, więc postanowił nadrobić zaległości, co przez hakera jest jednak niemożliwe.

titanfall_hakier
Pierwszy Titanfall zadebiutował w 2014 roku

Na razie studio Respawn Entertainment nie odniosło się do działań tajemniczego Atomic Bomb. Nie jest jednak jasne, czy biorąc pod uwagę niską popularność gry deweloperzy w ogóle zajmą się sprawą.

Źródło: Resetera

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami