W Apex Legends pojawią się Tytany?

Sugerują pliki gry.

Do sieciowego Apex Legends zmierzają znane z serii Titanfall tytułowe Tytany, czyli dużych rozmiarów mechy - sugerują informacje odnalezione przez graczy w plikach produkcji studia Respawn Entertainment.

W danych najnowszej aktualizacji gry natrafiono na wzmiankę o trybie Classic, w którym pojawią się maszyny kroczące. W kodzie wspomniano o pasku życia robotów, a także o czasie potrzebnym do ich odbudowania.

Obecnie wariant jest jednak najprawdopodobniej jedynie testowany przez deweloperów, na co wskazuje fakt, że maksymalna liczba graczy wynosi jeden. Nie jest więc jasne, czy ostatecznie opcja trafi do strzelanki.

Tuż po premierze Apex Legends twórcy wyjaśnili, że wielokrotnie próbowali dodać do gry mechy, ale próby kończyły się niepowodzeniem. Tłumaczyli, że Tytani negatywnie wpływali na rozgrywkę. Niewykluczone jednak, że problemy z balansem rozwiązano.

Z plików tytułu wynika również, że produkcja wzbogaci się o inne elementy charakterystyczne dla serii z Tytanami - możliwość wykonywania podwójnego skoku oraz biegania po ścianach. Zdolności miałyby być dostępne w nadal niepotwierdzonym trybie Survival.

Warto zaznaczyć, że wzmianki o mechach i umiejętnościach nie są pozostałością po Titanfall 3, które podobno miało przekształcić się w Apex Legends - odniesienia pojawiły się w ramach najnowszej aktualizacji gry.

titanfall
Tytany mogą trafić do Apex Legends

Produkcja to battle royale dopracowane do granic możliwości - 60 graczy podzielonych na trzyosobowe drużyny trafia na wyspę, gdzie walczą o przetrwanie. Zwycięża zespół, którego członkowie jako ostatni pozostają przy życiu.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami