Red Dead Online w przyszłym tygodniu z nowymi trybami, wyzwaniami i broniami

Aktualizacja 26 lutego.

Red Dead Online otrzyma 26 lutego aktualizację, która wprowadzi do gry nowe tryby, wyzwania, bronie, gadżety i kilka innych, mniejszych elementów - poinformował Rockstar.

W zeszłym tygodniu twórcy ujawnili pierwsze szczegóły zbliżającej się aktualizacji, która wprowadzi zmiany w balansie rozgrywki i zniweluje toksyczne zachowania graczy.

Rokcstar zaprezentował kolejne elementy, które już w przyszłym tygodniu trafią do gry. Od 26 lutego użytkownicy będą mogli spróbować swoich sił w wydarzeniu w trybie swobodnym - o nazwie Złoto głupców.

Z__ota_zbroja
Przejęcie kontroli nad złotą zbroją pozwoli uzyskać przewagę nad pozostałymi graczami

Podczas zabawy gracze walczą o kontrolę nad złotą zbroją. Celem jest konfrontacja z opancerzonym rywalem, co pozwala na zdobycie punktów, przejęcie władzy nad uzbrojeniem i łatwiejsze pokonanie pozostałych uczestników.

Red Dead Online wzbogaci się także o nowe tryby konfrontacji. Na tę chwilę nie znamy szczegółów, a jedynie nazwy - to Poszło z dymem, Łupy wojenne i Grabież.

Wyzwania rywalizacyjne zostaną poszerzone o Rybobranie. Wygrywa gracz, którego połów będzie miał największą łączną wagę.

Wyścigi konne uzyskają nowy wariant zabawy, w którym jeździec - w trakcie pokonywania trasy - będzie musiał strzelać do rozstawionych przy drodze celów.

Nie zabraknie też nowych broni. Do Red Dead Online trafi nowy karabin powtarzalny Evans oraz potężna, rzadka strzelba.

W grze pojawią się kolejne elementy garderoby jak np. kapelusz z grzechotnikiem czy futrzana kamizelka, a także buty, kurtki, płaszcze i wiele innych.

Rzadka_strzelba
Potężna strzelba już wkrótce trafi do Red Dead Online

W oczekiwaniu na nadchodzącą aktualizację, przez najbliższy tydzień wszyscy gracze otrzymają również 20 procent premii do punktów doświadczeń.

Zobacz: Red Dead Online - poradnik i najlepsze porady

Red Dead Online jest sieciowym modułem Red Dead Redemption 2, które zadebiutowało 26 października na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Rockstar

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami