Apex Legends jeszcze dziś z nową bronią

Elektryczny Havoc.

Deweloperzy ze studia Respawn Entertainment ujawnili, że jeszcze dzisiaj do sieciowej strzelanki Apex Legends zaimplementują pierwszą nową bron - dostępne za darmo Havoc.

Na razie nie przedstawiono dokładnych szczegółów na temat narzędzia. Informacje odnalezione niedawno przez graczy w plikach produkcji sugerują jednak, że to karabin wykorzystujący pociski energetyczne.

Zdaje się to potwierdzać krótki klip wideo opublikowany na oficjalnym Twitterze tytułu. Z nagrania wynika również, że Havoc zaoferuje dwa tryby działania - standardowy i alternatywny. W tym drugim strzały będą mocniejsze, ale ładowane wolniej.

Broń najprawdopodobniej jest pierwszą z przygotowywanych nowości. Według nieoficjalnych informacji, do gry zmierzają dwie dodatkowe postacie (Wattson i Octane), a także tryby drużynowy deathmatch i survival.

apex_legends_havoc
Apex Legends bije rekordy popularności

Apex Legends to battle royale dopracowane do granic możliwości - 60 graczy podzielonych na trzyosobowe drużyny trafia na wyspę, gdzie walczą o przetrwanie. Zwycięża zespół, którego członkowie jako ostatni pozostają przy życiu.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami