Total War: Three Kingdoms - realistyczna kampania w nowym materiale

Tryb Records.

Deweloperzy ze studia Creative Assembly opublikowali nowy materiał z Total War: Three Kingdoms. Nagranie przedstawia tryb Records, czyli realistyczną odmianę kampanii.

W wariancie zastosowano szereg rozwiązań znanych z poprzednich odsłon cyklu. Na polu walki nie zabraknie jednostek bohaterskich, które jednak ze względu na większą podatność na obrażenia będą chronione przez orszak.

W trybie Records watażkowie nie mogą korzystać z umiejętności specjalnych, zaś postacie wyposażono w rzeczywiste uzbrojenie. Pojawi się czynnik zmęczenia żołnierzy, przekładający się na długość bitew - ukończenie kampanii zajmuje podobno o 30 procent więcej czasu.

Natomiast tryb romantyczny położy o wiele większy nacisk na generałów i wprowadzi między innymi system pojedynków bohaterów. Podczas takich starć reszta armii wstrzyma wszystkie działania na czas potyczki czempionów.

total_war_three_kingdoms_record_mode
Gra zaoferuje kilkanaście frakcji

Total War: Three Kingdoms zadebiutuje 23 maja na PC. Akcję osadzono w starożytnych Chinach w czasach tytułowej epoki Trzech Królestw, gdy kraj podzielony był na walczące ze sobą trzy oddzielne państwa.

Zobacz: Total War: Three Kingdoms - premiera i najważniejsze informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami