Metro Exodus - porównanie pełnej wersji z materiałem z E3 2017

Kilka różnic.

Jeden z fanów opublikował nagranie, w którym porównał pełną wersję strzelanki Metro Exodus z pierwszym materiałem poświęconym grze, zaprezentowanym w 2017 roku podczas targów E3.

Użytkownik o pseudonimie Nick930 zestawił ze sobą produkcję uruchomioną na PC wyposażonym w procesor i7 8700K, kartę graficzną RTX 2080 i 32 GB pamięci RAM z sekwencjami przedstawionym w zwiastunie.

Względem wczesnego wydania, twórcy wprowadzili kilka modyfikacji do wyglądu wyposażenia. Przykładowo w finalnej wersji zegarek z licznikiem Geigera jest bardziej szczegółowy, a strzelba jest jaśniejsza dzięki światłu z lampy noszonej przez Artema.

Zmian doczekało się również oświetlenie, co po części jest zasługą zastosowania przez deweloperów ray tracingu, czyli nieobecnej w materiale z 2017 roku techniki śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

W pewnym stopniu przeprojektowano też plansze. W zwiastunie odwiedzany tunel wypełniony jest bestiami o nazwie Watchmen, podczas gdy w finalnej wersji w lokacji znajdują się pająki. Poza tym po wyjściu z planszy, gracz nie trafia na powierzchnię, a do kolejnego korytarza.

metro_exodus_df
W finalnym grze walka z mutantem przebiega podobnie, jak w materiale z E3 2017

Zobacz: Metro Exodus - Poradnik, Solucja

Metro Exodus to kolejna odsłona cyklu opartego na powieściach autorstwa Dmitrija Głuchowskiego. Gracze ponownie wcielają się w Artema, choć tym razem większość czasu spędzają nie w metrze, a na powierzchni.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami