W kodzie Apex Legends odnaleziono informacje dotyczące nadchodzących bohaterów, a także pojazdów, które być może trafią do produkcji Respawn Entertainment wraz z nowym trybem.

Twórcy gry zdążyli już ujawnić, że w marcu do Apex Legends trafią nowe Legendy, jednak szczegóły na ich temat nie są znane.

Gracze odnaleźli w kodzie gry informacje, które wskazują, że produkcja Respawn Entertainment zostanie wzbogacona o dwie nowe postacie - Wattsona oraz Octane.

Pierwszy z bohaterów ma mieć możliwość rozmieszczania „Pułapek Tesli”, co może wskazywać na powiązania postaci z prądem oraz energią elektryczną.

Umiejętnością Octane będą stymulujące zastrzyki. Nie ujawniono jednak dokładnego działania wspomnianej zdolności.

Według nieoficjalnych informacji najnowsza produkcja Respawn Entertainment zostanie wzbogacona o dwa nowe tryby - Drużynowy Deathmatch oraz Survival.

Pierwszy prawdopodobnie nie będzie się różnił od podobnych wariantów z pozostałych gier. Natomiast podczas zabawy w Survival na mapie - oprócz graczy - znajdzie się również tłum niezależnych postaci, który ma dopingować bohaterów lub wyrażać swoją dezaprobatę.

Zmagania będą także na bieżąco oceniane i komentowane przez lektora, a gracze otrzymają dostęp do systemu powtórek.

W trybie Survival - według kodu gry - znajdziemy również czołg, poruszający się jak poduszkowiec. Oznacza to, że być może w przyszłości do wszystkich trybów Apex Legends trafią pojazdy.

Wymienione wyżej informacje nie zostały potwierdzone przez Respawn Entertainment.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Apex Legends zadebiutowało 4 lutego na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł jest darmową grą z gatunku battle royale.

Reklama