Anthem w dniu premiery otrzyma aktualizację, mającą na celu wyeliminowanie najpoważniejszych błędów, przytrafiających się użytkownikom podczas rozgrywki we wczesnym dostępie.

Jak zapowiada Electronic Arts, premierowe usprawnienia mają przede wszystkim skrócić czas ładowania, ograniczyć rozłączanie z serwerami i naprawić błędy, które powodowały, że program przestawał odpowiadać i konieczne było ponowne uruchomienie gry.

Zmiany wpłyną także na system otrzymywania łupów podczas niektórych misji oraz w sytuacji, gdy któryś z graczy został powalony. Aktualizacja sprawi, że każdy uczestnik zabawy uzyska stosowną nagrodę.

Działania javelinów (pancerzy bojowych) również zostaną usprawnione, czego przykładem jest Kolos, który od dnia premiery będzie mógł jednocześnie korzystać z tarczy i podnosić rannych kompanów.

Zobacz: Anthem - premiera i najważniejsze informacje

Nie zabraknie także kosmetycznych zmian, takich jak ulepszone tekstury dla wybranych postaci niezależnych czy wyeliminowanie błędów kamery, pojawiających się podczas scen przerywnikowych.

Anthem zadebiutuje 22 lutego na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama