W sieci sklepów RTV Euro AGD można aktualnie nabyć szereg gier w atrakcyjnych, obniżonych cenach. To między innymi FIFA 19, Battlefield 5 i Need for Speed: Payback.

Promocja obejmuje też UFC 3, Star Wars: Battlefront 2 i Battlefield 1 w wydaniu Rewolucja.

bfvban

FIFA 19 spodoba się wszystkim miłośnikom piłki nożnej. Dzięki licencji na Ligę Mistrzów oraz nowym trybom, tegoroczna odsłona potrafi zaangażować.

Battlefield 5 wielu graczy uznaje za najlepszą odsłonę serii - jeśli chodzi o tryb wieloosobowy. Jest też kampania dla jednego gracza, opowiadająca mniej znane historie z II wojny światowej.

Need for Speed: Payback to nie gra symulacyjna - tutaj pędzimy z niesamowitą szybkością i driftujemy na każdym zakręcie. Nie brakuje emocji i efektownych scen rodem z filmów „Szybcy i wściekli”.

Star Wars Battlefront 2 to kolejna strzelanka sieciowa w promocji. Akcję osadzono oczywiście w uniwersum Gwiezdnych Wojen, a dzięki licencji zobaczymy lokacje i bohaterów znanych z filmów.

Pozostałe promocje:

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.