Metro Exodus - znak Steam zaklejony przez logo sklepu Epic na pudełku edycji specjalnej

Niechciana platforma Valve.

Posiadacze edycji specjalnej Metro Exodus na PC - tak zwanego wydania Aurora - odkryli, że na pudełku z grą znajduje się znaczek Steam, ale ukryty pod symbolem Epic Games Store.

Wizerunek platformy Valve został nadrukowany na opakowanie produkcji. Początkowo jest jednak niewidoczny, ponieważ grafikę schowano poprzez naklejenie logotypu cyfrowego sklepu prowadzonego przez twórców Fortnite.

Symbolu Steama nie uświadczymy zaś na edycji standardowej. Niewykluczone, że wcześniej przygotowano pudełka wersji Aurora, a wyprodukowanie nowych było nieopłacalne. To o tyle możliwe, że współpracę z Epic Games Store ogłoszono niecały miesiąc przed premierą.

metro_exodus_pudelko_steam
Ups

Wspomniane wydanie specjalne oferuje - poza grą - metalowe opakowanie (steelbook) na płytę, a także artbook z ilustracjami przedstawiającymi lokacje odwiedzane podczas rozgrywki. Do tego przepustka sezonowa, która zagwarantuje dostęp do przyszłych DLC.

Głównym bohaterem produkcji jest znany z poprzednich odsłon Artem. Mężczyzna wspólnie z towarzyszami (w tym żoną Anną) wyrusza w podróż poza Moskwę, korzystając z pociągu zwanego Aurora.

Zobacz: Metro Exodus - Poradnik, Solucja

Metro Exodus dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One. „Gra porzuca ciasne, niebezpieczne korytarze moskiewskiego metra i zabiera nas na powierzchnię. To udany - choć nie w pełni - eksperyment” - napisaliśmy w recenzji produkcji, przyznając srebrną Rekomendację.

Źródło: GG.deals

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami