Przedstawiciele firmy Bethesda ujawnili, że w marcu Fallout 76 otrzyma nowy zestaw zawartości PvE, a więc przeznaczonych do rozgrywki z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

Od przyszłego miesiąca twórcy zamierzają publikować Dzikie Appalachy, czyli cotygodniowe aktualizacje wprowadzające do sieciowej produkcji dodatkowe treści. Wszystkie implementowane elementy będą dostępne za darmo.

Szczegółów na temat przygotowywanych treści nie ujawniono, ale wiadomo, że pojawią się nowe zadania, wydarzenia i wyzwania. W planach są także elementy dla bazy C.A.M.P. i wytwarzania przedmiotów.

fallout_76
Fallout 76 kładzie nacisk na zabawę wieloosobową

W marcu rozpocznie się też beta trybu PvP, nastawionego na rywalizację pomiędzy graczami. W wariancie o nazwie Przetrwanie każda osoba nie należąca do drużyny automatycznie stanie się wrogiem. W walce zabraknie ograniczeń związanych z zadawanymi obrażeniami.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Jednocześnie przedstawiono informacje na temat najbliższej aktualizacji usprawniającej tytuł. Deweloperzy podniosą limit skrytki z 600 do 800 funtów, a także sklasyfikują granatnik M79 i automatyczny granatnik jako broń ciężką.

Autorzy usuną również błąd powodujący, że po przypadkowym uszkodzeniu bazy innego użytkownika, gracz jest oznaczany jako zbieg, czyli osoba chętna do pojedynku. Do tego wyeliminują usterkę, przez którą w wydarzeniach „Nakarm ludzi” i „Droga ku oświeceniu” pojemniki z misji przyjmowały wszystkie elementy ekwipunku, co groziło utratą wyposażenia.

Źródło: Bethesda

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki