Na oficjalnej stronie internetowej Anthem firma EA ujawniła nowe szczegóły na temat pierwszego darmowego rozszerzenia do strzelanki nastawionej na rozgrywkę w kooperacji.

Dodatek podzielono na trzy aktualizacje, które ukażą się w marcu. Pierwsza - Evolving World - wprowadzi do produkcji zestaw wydarzeń o różnorodnej skali. Uczestnictwo w każdym pozwoli zdobyć unikalne nagrody.

Natomiast Stronger Together skupi się na współpracy między użytkownikami. Deweloperzy obiecują, że usprawnią „społecznościowe” interakcje oraz rywalizację pomiędzy poszczególnymi graczami.

anthem_aktualizacje
W dniu premiery Anthem zaoferuje cztery typy javelinów

Z kolei aktualizacja The Cataclysm zaoferuje tytułowy kataklizm, który określany jest jako „szczytowe wyzwanie i aspiracja freelancerów”. Uczestnicy zmagań połączą siły, by wspólnie pokonać zagrożenie czyhające w dżungli.

Zobacz: Anthem - premiera i najważniejsze informacje

Wczoraj kooperacyjną produkcję udostępniono abonentom usług Origin Access, Origin Access Premier i EA Access. Pojawiły się pewne problemy z serwerami, aczkolwiek EA szybko rozwiązało usterki.

Anthem dla wszystkich graczy zadebiutuje 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One. Kluczowym elementem produkcji są javeliny, czyli zaawansowane kostiumy bojowe, które umożliwiają latanie i walkę z przeciwnikami.

Źródło: EA

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki