Anthem - javelin Łowca: wyposażenie i porady

Wszystkie informacje o klasie Łowcy w jednym miejscu.

Na tej stronie znajdują się informacje, wskazówki i porady dotyczące javelina klasy Łowca.

Łowca (Ranger) to jeden z czterech egzopancerzy dostępnych w grze. Pozostałe to:

Na stronie Anthem - wybór javelina, klasa postaci zamieściliśmy porównanie wszystkich pancerzy, a także pomagamy wybrać taki javelin, który najbardziej pasuje do twojego stylu gry. Warto również odwiedzić inną stronę poradnika, gdzie tłumaczymy, jak odblokować i zmienić Javelina w Anthem.

Javelin klasy Łowca

Jeśli nie wiesz, który egzopancerz wybrać na początku przygody z Anthem, ten będzie idealny. Dzięki niemu dosyć łatwo nauczysz się poruszać po świecie gry i walczyć z przeciwnikami.

013
  • Świetnie sprawdza się jako javelin dla początkujących graczy, gdyż jest wszechstronny i dobrze zbalansowany (dobrze radzi sobie na pierwszej linii ataku, jak w defensywie)
  • Koncentruje się na atakowaniu pojedynczych celów
  • Korzysta z podwójnego skoku
  • Wykonuje szybki unik, gdy atakują przeciwnicy
  • W walce wręcz używa maczugi elektrycznej, która zadaje duże obrażenia, ale kosztem szybkości
  • Na wyposażenie Łowcy składają się dwa moduły szturmowe oraz moduł wsparcia
  • Łowca korzysta z granatów, dzięki którym może podpalić, zamrozić czy po prostu zadać wiele obrażeń wrogom. Co więcej, można go wyposażyć w rakiety, które same wyszukają przeciwników, czy strzałki, które zatrują oponentów. Rakiety świetnie sprawdza się jako broń dystansowa. Arsenał Łowcy - oparty na zdolnościach - jest imponujący, co czyni go istną maszyną do zabijania
  • Łowca potrafi również wspierać drużynę dzięki tarczom - polom sferycznym - które na określonym obszarze osłaniają sojuszników lub zwiększają zadawane obrażenia od broni
  • Umiejętnością specjalną Łowcy jest Wyrzutnia rakiet. Dzięki niej namierzy wrogów i zasypie ich salwą rakiet, nawet gdy ci są w ruchu. Warto używać tej zdolności, wówczas kiedy mamy do czynienia z wieloma przeciwnikami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami