Resident Evil 2 - szczegóły darmowego DLC The Ghost Survivors. Premiera już jutro

Trzy nowe historie.

Przedstawiciele Capcom opublikowali szczegółowe informacje o nowym, darmowym DLC do Resident Evil 2 - The Ghost Survivors. Dodatek zaprezentuje trzy historie zupełnie nowych bohaterów. Premiera już jutro, 15 lutego.

Pokierujemy losem sprzedawcy broni - Robertem, córki burmistrza - Katherine oraz zapomnianego agenta zwanego Ghost.

Robert Kendo to właściciel znanego sklepu z bronią, który właśnie otrzymał drugą szansę na wydostanie się z miasta. Musi jednak dostać się do miejsca, skąd zostanie odebrany helikopterem przez dawnego znajomego. Po drodze natknie się na nowy rodzaj trującego zombie.

zatrute_zombie
To jak do tej pory jedyne zapowiedziane DLC

Córka burmistrza Katherine Warren po traumatycznych przeżyciach spróbuje ponownie wydostać się z Raccoon City. Ucieczkę utrudni nowe zmutowane zombie, które można powstrzymać jedynie potężną amunicją.

Ostatni z nowych scenariuszy, według zapowiedzi Capcom, ma być „szczególnie trudny”. Pokierujemy agentem usiłującym uciec z laboratorium pod miastem. Aby tego dokonać, będzie musiał zmierzyć się z monstrami pokrytymi pancerzem.

Zobacz: Resident Evil 2 - Poradnik, Solucja

Otrzymamy dwa poziomy trudności: zwykły oraz treningowy. Ponadto w dodatku pojawi się większa ilość ekwipunku niż w podstawowej historii. Przenoszona będzie przez szczególny typ zombie z plecakami lub dostępna w specjalnych automatach.

Źródło: PlayStation Blog

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami