Anthem ze zwiastunem aktorskim od reżysera filmu „Dystrykt 9”

Świat BioWare w wizji Neila Blomkampa.

EA opublikowało zrealizowany z udziałem prawdziwych aktorów prawdziwy zwiastun Anthem - kooperacyjnej strzelanki od studia BioWare. Wideo przygotował Neil Blomkamp, reżyser filmu „Dystrykt 9”.

Niespełna czterominutowe nagranie wprowadza do fikcyjnego uniwersum. Przez lata ludzie byli niewolnikami niejakich urgothów, ale ostatecznie udało im się wyzwolić i oddzielić od reszty świata wysokim murem. Nadal jednak na mieszkańców czyha wiele zagrożeń.

Materiał przedstawia „oryginalną historię”, w której centralną rolę odgrywa dziewczyna odnaleziona w dżungli przez pilotów kostiumów bojowych. Kobiety poszukuje Monitor, czyli przywódca frakcji Dominion.

W trailerze zaprezentowano również realistyczne wersje wspomnianych pancerzy. Całość wypełniono zaś efektami specjalnymi - nie brakuje licznych wybuchów, a także starć z użyciem broni palnej.

Produkcja kładzie nacisk na zabawę w kooperacji, ale pojawi się możliwość wykonywania poszczególnych zadań oraz aktywności w pojedynkę. Twórcy obiecują, że gra zaoferuje rozbudowaną fabułę.

anthem_trailer_aktorski
W Anthem kluczową rolę odgrywają pancerze bojowe

Anthem zadebiutuje 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One, ale jutro dostęp do sieciowej strzelanki otrzymają abonenci usług Origin Access i EA Access.

Zobacz: Anthem - premiera i najważniejsze informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami