Assassin's Creed Odyssey - Nowa Gra Plus umożliwi ponowny wybór postaci

W planach podniesienie maksymalnego poziomu doświadczenia.

Ubisoft przedstawił szczegóły na temat lutowych nowości w Assassin's Creed Odyssey. Firma potwierdziła, że w tym miesiącu do gry trafi oczekiwany przez fanów tryb Nowa Gra Plus.

Opcję wprowadzi aktualizacja 1.1.4, choć dokładnego terminu wydania nie ujawniono. Wariant pozwoli rozpocząć zabawę od początku, ale ze zdobytymi wcześniej zdolnościami i ekwipunkiem. Pojawi się jednak funkcja ponownego wyboru postaci - Alexiosa lub Kassandry.

W związku z dodaniem trybu Nowa Gra Plus postanowiono zwiększyć maksymalny poziom doświadczenia do 99. Autorzy zaimplementują także trzy kolejne ulepszenia dla wyposażenia, odblokowywane u kowala.

Gra wzbogaci się również o 22 dodatkowe punkty szybkiej podróży. Większość deweloperzy umieszczą w pobliżu portów, aby ułatwić graczom docieranie do Adrestii, czyli okrętu służącego do eksplorowania wirtualnych wód.

Natomiast od wczoraj dostępne jest następne fabularne DLC. W misji zatytułowanej „Braterska pokusa” gracze stają przed zadaniem pogodzenia dwóch braci, skłóconych od momentu śmierci ojca.

assassins_creed_odyssey_luty
Wśród lutowych nowości są dodatkowe przedmioty

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

W cyfrowym sklepie pojawił się też zestaw przedmiotów kosmetycznych inspirowanych walką z kalidońskim dzikiem. Z kolei 26 lutego produkcja otrzyma dodatkowy pakiet wyposażenia i elementy dla okrętu Adrestia.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami