Wydane niespodziewanie Apex Legends cieszy się coraz większą popularnością. Sukces gry nie umknął twórcom konkurencyjnego Fortnite, którzy pogratulowali studiu Respawn Entertainment.

Jeden z internautów na Twitterze zapytał Marka Reina - wiceprezesa Epic Games - o darmową strzelankę w świecie Titanfall. W odpowiedzi pochwalił tytuł swoich kolegów i koleżanek po fachu.

„Podobała mi się. Bardzo dobra robota!” - stwierdził menedżer, co spotkało się z pozytywną reakcją internautów. Za gratulacje podziękował nawet dyrektor generalny Respawn Entertainment, Vince Zampella.

apex_fortnite
Usunięty wpis Marka Reina

Problem jednak w tym, że po jakimś czasie Rein z nieznanych przyczyn usunął wspomnianą wiadomość. Nie skasował jednak odpowiedzi na wpis szefa zespołu odpowiedzialnego za Apex Legends. Niektórzy spekulują, że być może nie chciał promować konkurencji.

Zobacz: Apex Legends - najlepsze porady i sztuczki

Gra battle royale w uniwersum Titanfall odniosła duży sukces. Apex Legends to wydarzenie bez precedensu - w ciągu tygodnia od premiery liczba użytkowników przekroczyła 25 milionów, a produkcja przyczyniła się do wzrostu wartości akcji wydawcy - firmy EA.

Źródło: DualShockers

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały