Już dziś - 15 lutego - debiutuje Far Cry: New Dawn, czyli nowa odsłona popularnej serii Ubisoftu. Gra jest dostępna na PC, PS4 i Xbox One. Przygotowaliśmy spis najciekawszych ofert przedpremierowych.

New Dawn to kontynuacja piątej części cyklu, choć z innymi postaciami. Tytuł przedstawia nowe dla cyklu realia postapokaliptyczne, ale nie w typowy dla tej tematyki szaro-brązowy i ponury sposób. Twórcy nadali bowiem światu żywych barw.

fc

Oferty

PC:

PS4:

Xbox One:

Akcja rozgrywa się kilkanaście lat po wybuchu bomby, a więc w okresie tak zwanego super-kwitnienia. Taki proces miałby faktycznie nastąpić po nuklearnej zimie - deweloperzy konsultowali się w tej sprawie z naukowcami.

Historia skupia się na konflikcie dwóch frakcji ocalałych po katastrofie, które walczą o kontrolę nad regionem. Pojawia się też wątek sekty Dzieci Edenu z Far Cry 5. Nie zabrakło oczywiście otwartego świata i dziesiątek zadań oraz aktywności do wykonania.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Więcej artykułów od Redakcja

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Far Cry New Dawn - Recenzja

Apokalipsa w szponach anarchii.

Far Cry New Dawn - Ucieczka

Misja główna: pomóż Thomasowi Rushowi w ucieczce z kopalni Blacklung.

Far Cry New Dawn - jak szybko zdobywać punkty talentów

Efektywne zdobywanie punktów do odblokowywania umiejętności.

VideoGramy w Anthem

Misja poboczna.