Apex Legends ma już 25 milionów graczy w nieco ponad tydzień od premiery - informacje przekazał Vince Zampella, szef Respawn Entertainment. Do najnowszej produkcji twórców serii Titanfall mogą również wkrótce trafić nowe tryby.

Najnowsza produkcja Respawn Entertainment zadebiutowała na rynku w zeszłym tygodniu. Tytuł w szybkim tempie zebrał sporą rzeszę graczy. W 72 godziny od premiery Apex Legends posiadało 10 milionów unikalnych użytkowników.

Zampella pochwalił się najnowszym sukcesem za pośrednictwem strony Electronic Arts oraz Twittera. Poinformował również, że w trakcie weekendu w Apex Legends grało jednocześnie 2 miliony osób.

Szef Respawn Enteratainment podzielił się także planami na najbliższą przyszłość:

  • dzisiaj, tj. 12 lutego oraz w następny wtorek - 19 lutego - rozpoczną się rywalizacje 48 najpopularniejszych streamerów, którzy zmierzą się na żywo w Apex Legends. Transmisje z wydarzenia będzie można śledzić na oficjalnym profilu produkcji Respawn Entertainment w serwisie Twitch;
  • w czwartek, z okazji walentynek, w Apex Legends pojawią się różne przedmioty związane ze świętem zakochanych;
  • już w marcu rozpocznie się pierwszy sezon rywalizacji w Apex Legends. W grze pojawią się nowe legendy, bronie, przedmioty i wiele innych nowości.
apex_legends_25_milionow_graczy
Twórcy Apex Legends mają powody do radości - grę sprawdziło już 25 milionów graczy, a gra jest dopracowana do granic możliwości.

W sieci pojawiły się również nieoficjalne informacje dotyczące nowych trybów, które mają w przyszłości trafić do Apex Legends.

Użytkownik o pseudonimie ShiinaBR, znany z ujawniania przecieków dotyczących gry Fortnite, odkrył, że w kodzie Apex Legends zawarte są informacje o rozgrywce dla jednego i dwóch graczy.

Wiadomość opublikował za pośrednictwem konta na Twitterze. Wpis został wzbogacony o grafikę - przedstawiającą rzeczoną część kodu - na której możemy zauważyć wzmiankę dotyczącą nowych trybów.

Informacje ujawniane przez użytkownika ShiinaBR sprawdzały się w przypadku gry Fortnite. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że tym razem wieści dotyczące Apex Legends również okażą się prawdą.

Na ten moment są to jedynie nieoficjalne informacje i domysły graczy. Respawn Enteratinment nie skomentowało całej sytuacji.

Apex Legends dostępne jest za darmo na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na poniższym filmie możecie zobaczyć, jak wygląda rozgrywka w Apex Legends.

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Apex Legends - gdzie lądować, najlepsze miejsca i łup

Gdzie znaleźć najlepszy łup i gdzie lądować na początku rundy.

Apex Legends - skoki, ślizgi, szybki bieg: jak się poruszać

Wskazówki dotyczące poruszania się na polu bitwy.

Najnowsze

Abonament Xbox Game Pass trafi na Switch?

W planach są też podobno specjalne odsłony Halo, Gears i Forzy.

GeForce GTX 1660 Ti w sprzedaży. Cena od 1339 zł

Karta na architekturze Turing, ale bez ray tracingu.

VR będzie istotne dla PS5 - twierdzi deweloper

Gogle przestaną być tylko gadżetem?

Reklama