Watch Dogs 3 dopiero na PS5 i następcy Xbox One?

Ubisoft złożył wniosek o nowy znak towarowy.

Jak informuje SkullziTV w jednym z filmów opublikowanych na YouTube, Ubisoft złożył wniosek o zarejestrowanie nowego znaku towarowego Watch Dogs. Nowe pismo wzbudziło podejrzenia, że tytuł przygotowywany jest na konsole kolejnej generacji.

Wniosek złożono jeszcze pod koniec listopada zeszłego roku, temat jednak przywróciły spekulacje o wydaniu produkcji na PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett. Jak twierdzi Scullzi, nowe pismo nie ma nic wspólnego z wcześniej rejestrowanymi znakami serii, co oznacza, że dotyczy prawdopodobnie niezapowiedzianego jeszcze sprzętu Sony i Microsoftu.

wd2
Nie wiemy, czy trzeciej części bliżej będzie klimatem do pierwszej, czy drugiej części

Twórca wskazuje również, że mimo iż regularnie sprawdzał Ubisoft podczas piątkowych transmisji o nowościach w świecie gier, ani razu nie natknął się na wieść o złożonym wniosku. Firma nie chciała więc prawdopodobnie informować o działaniach.

Informacje o pracach nad Watch Dogs 3 pojawiły się już w kwietniu zeszłego roku, kiedy Ubisoft udostępnił w Kanadzie aplikację Sam. Wirtualny asystent, podobny do Siri od firmy Apple, na pytanie o produkcję, miał odpowiadać: „Watch Dogs 3 nie jest jeszcze skończone, ale wczesna wersja, w którą grałem, jest naprawdę solidna. Deweloperzy wykonali kawał dobrej roboty.”

Źródło: YouTube

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami