Fallout 76 - gracz przypadkowo dostał się do zakazanej krypty

Poprosił Bethesdę, by go nie zbanowano.

Gracz o pseudonimie McStaken opisał na forum Reddit, jak przypadkiem dostał się do zapieczętowanej Krypty 63 - niedokończonego, zakazanego pomieszczenia w grze Fallout 76. Opublikował również zdjęcia z nietypowej lokacji, jednak teraz martwi się, że zostanie przez Bethesdę zbanowany.

Jak twierdzi, do schronu został przeniesiony przez grę na początku zadania, polegającego na wyeliminowaniu hordy szczurów.

„Cieszę się, że udało ci się wejść i wyjść z Krypty w jednym kawałku. Ta Krypta jest wciąż w budowie, ale nie możemy się doczekać, aby zdradzić, w jaki sposób zostanie wprowadzona do gry” - poinformowała w temacie menedżer społeczności, jednocześnie uspokajając, że gracz nie zostanie zablokowany.

k2
W Krypcie znaleziono tajemniczy reaktor

Krypta 63 znajduje się w regionie Strefy popiołu w południowo-zachodniej części mapy. Wejście z zapieczętowanymi drzwiami jest w niewielkiej jaskini.

Warto przypomnieć, że niedawno gracze Fallout 76 odkryli sposób na dostanie się do tzw. pokoju deweloperskiego, czyli miejsca, gdzie twórcy testowali bronie oraz inne przedmioty w grze. Wkrótce Bethesda zbanowała wszystkie postacie, jakie weszły do specjalnej lokacji.

Źródło: forum Reddit

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami