Apex Legends - wskrzeszanie i uzdrawianie kompanów z drużyny

Jak działają sztandary i Sygnalizatory Odrodzeń.

Apex Legends jest grą z gatunku battle royale. Produkcja Respawn Entertainment wyróżnia się jednak na tle konkurencji kilkoma elementami. Jednym z nich jest możliwość wskrzeszania poległych graczy.

Poniższy poradnik przedstawia jak podnosić powalonych członków drużyny oraz jak wskrzeszać kompanów po śmierci. Wiedza ta pozwoli tobie oraz twojej drużynie pozostać dłużej na polu bitwy i osiągnąć lepsze wyniki.

Jak podnosić powalonych członków drużyny w Apex Legends?

Gracz zostaje powalony, gdy poziom zdrowia spadnie do zera. Wówczas możesz podnieść członka drużyny za pomocą przycisku „X” na Xbox One, „kwadrat” na PS4 lub klawisza „E” na PC.

Przycisk należy przytrzymać przez około 5-6 sekund. Jeśli w trakcie podnoszenia kompana nie otrzymasz obrażeń, proces zakończy się sukcesem. W przeciwnym razie kolega z drużyny umrze.

Jak wskrzesić członków drużyny w Apex Legends?

W przeciwieństwie do innych gier z gatunku battle royale, Apex Legends pozwala na wskrzeszanie poległych członków drużyny. Gdy towarzysz umrze, pozostawia po sobie skrzynkę z rzeczami, które możesz podnieść za pomocą przycisku „X”, „kwadrat” lub „E” (odpowiednio Xbox One, PS4, PC). Wówczas w twoim ekwipunku automatycznie pojawi się również sztandar, który pozwoli wskrzesić zmarłego kompana.

Zebrany przedmiot należy umieścić w Sygnalizatorze Odrodzeń, który został przedstawiony na poniższym obrazku. Maszyny nie są oznaczone na mapie podczas rozgrywki. Musisz samodzielnie odnaleźć miejsca, w których się znajdują. Należy dodać, że lokalizacje Sygnalizatorów Odrodzeń są generowane automatycznie. Nie pojawiają się więc cały czas w tych samych lokacjach.

rb

Gdy dotrzesz do Sygnalizatora, możesz rozpocząć proces wskrzeszania towarzysza poprzez naciśnięcie przycisku „X”, „kwadrat” lub „E” (odpowiednio Xbox One, PS4 i PC) i przytrzymanie go przez około 7 sekund w celu napełnienia paska.

Gdy pasek zostanie napełniony, zmarły członek drużyny zostanie ponownie zrzucony z samolotu i będzie mógł kontynuować rozgrywkę. Należy dodać, że gracz odradza się bez zdobytej wcześniej broni i przedmiotów, przez co znajduje się w niekorzystnej sytuacji.

Czy w Apex Legends można wskrzesić się samodzielnie?

W Apex Legends nie istnieje możliwość samodzielnego wskrzeszania. Musisz liczyć na pozostałych członków drużyny, którzy postanowią przywrócić twoją postać do gry poprzez zaniesienie sztandaru do Sygnalizatora Odrodzeń. W przeciwnym razie będziesz zmuszony obserwować poczynania kompanów. Gdy pozostali gracze również polegną, rozgrywka się kończy.

Spis treści: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami