Deweloperzy ze studia Creative Assembly opublikowali kolejny zwiastun Total War: Three Kingdoms. Trailer prezentuje złowrogiego Dong Zhuo - lidera nowo ujawnionej frakcji, która pojawi się w grze.

Mężczyzna rządzi swoimi podwładnymi strachem, wierząc, że kluczem do sukcesu jest siła, zaś okazywanie słabości prowadzi do porażki. Ze względu na wiek i gabaryty, na polu bitwy przywódcę reprezentuje adoptowany syn, Lü Bu.

Dong Zhuo jest głównym antagonistą kampanii fabularnej produkcji. Po pokonaniu jego armii lub osiągnięciu rangi Emperor, frakcją generała będą mogli pokierować gracze. Ugrupowanie jest więc dwunastym grywalnym stronnictwem, które trafi do strategii.

Zobacz: Total War: Three Kingdoms - premiera i najważniejsze informacje

Nowa odsłona cyklu zapowiada się na jedną z bardziej innowacyjnych i wyróżniających się części historycznej serii. Dużych zmian doczekał się interfejs, a twórcy opracowali nawet dwa rodzaje kampanii - romantyczną i realistyczną.

Total War: Three Kingdoms zadebiutuje 7 marca na PC.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały