Fortnite z opcją połączenia kont z różnych konsol

Pod pewnymi warunkami.

Epic Games udostępnił możliwość połączenia dwóch kont na różnych konsolach w jedno, na którym znajdą się wszystkie przedmioty kosmetyczne oraz V-dolce, czyli waluta gry.

Twórcy nakreślili warunki, na których można dokonać scalenia kont. Przede wszystkim jedno musi być używane na Xbox One lub Nintendo Switch, drugie natomiast na PlayStation 4 - przed 28 września 2018 roku. Niezbędny jest oczywiście dostęp do obydwu adresów e-mail, które zostały podane w trakcie rejestracji kont.

Jest też już dostępna strona, ułatwiająca cały proces.

for3
Wszystkie V-dolce i przedmioty kosmetyczne nareszcie razem

Okres przenoszenia przedmiotów oraz V-dolców wynosi dwa tygodnie. W ramach kampanii Ratowania Świata przetransferowane zostaną lamy, obrońcy, bohaterowie, schematy, ocaleńcy, PD oraz materiały do profitów i ewolucji. Niemniej jednak postępy w trybie Ratowania Świata oraz poziom konta pozostaną takie, jak na wybranym profilu głównym.

Konta nie mogą być w momencie scalania wyłączone ani w żaden inny sposób wykluczone z gry.

Zobacz: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

Scalanie kont zostało zapowiedziane przez Epic Games jeszcze pod koniec września zeszłego roku i miało pojawić się już w listopadzie. Twórcy jednak przesunęli premierę, chcąc uporać się ze wszystkimi technicznymi problemami.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami