Anthem - trailer przypomina o premierze strzelanki od BioWare

„Jesteście wybrańcami”.

Firma EA opublikowała zwiastun przypominający o zbliżającej się premierze Anthem - przygotowanej przez deweloperów ze studia BioWare strzelanki nastawionej na zabawę w kooperacji.

Nagranie przekonuje, że gracze są nielicznymi „wybrańcami”, których celem jest ochrona niebezpiecznego świata. W trailerze podkreślono, że użytkownicy zmierzą się z „niewyobrażalnym” zagrożeniem.

W filmie zaprezentowano fragmenty rozgrywki. Fundamentem zmagań są javeliny, czyli zaawansowane kostiumy bojowe, umożliwiające między innymi latanie w przestworzach. W dniu debiutu gra zaoferuje cztery pancerze, każdy z unikalnymi cechami i zdolnościami.

Produkcja kładzie nacisk na zabawę w kooperacji, ale pojawi się możliwość wykonywania poszczególnych zadań oraz aktywności w pojedynkę. Twórcy obiecują, że nie zabraknie rozbudowanej fabuły.

Zobacz: Anthem - premiera i najważniejsze informacje

W dwa minione weekendy odbyły się testy tytułu. Zainteresowanie demem podobno przewyższyło oczekiwania deweloperów - w sumie użytkownicy spędzili na rozgrywce około 40 milionów godzin.

Anthem zadebiutuje 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One. Tydzień wcześniej dostęp do gry uzyskają abonenci usług Origin Access i EA Access, aczkolwiek zagrają jedynie przez 10 godzin (subskrybenci Premier na komputerach otrzymają pełną wersję).

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami