Zgodnie z zapowiedziami, twórcy The Division 2 zorganizują testy przedpremierowe gry. Podczas prywatnej bety zaproszone osoby wezmą udział w misjach głównych, a także zobaczą zawartość odblokowaną po zakończeniu kampanii.

Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje: datę startu i zakończenia testów, platformy, metody zapisania się i inne szczegóły.

Start i zakończenie prywatnej bety (demo), zawartość

Testy ruszą 7 lutego o godzinie 10:00 i potrwają do 11 lutego, do godziny 10:00. Beta będzie dostępna na wszystkich platformach docelowych, a więc na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Pliki można pobrać dzień przed rozpoczęciem bety - 6 lutego, od godziny 10:00.

Podczas rozgrywki gracze założą bazę operacyjną w Białym Domu, a następnie wyruszą do wschodniej części odmienionego miasta Waszyngton, gdzie odblokują nowe zdolności i umiejętności. Postać rozwiniemy maksymalnie do 7. poziomu.

beta

Pełna zawartość bety:

  • Dwie misje główne, dostępne w trybie fabularnym, normalnym i trudnym
  • Pięć misji dodatkowych oraz inne aktywności w otwartym świecie
  • Rozgrywka typu PvPvE w jednej z trzech nowych Stref Mroku
  • Rozgrywka PvP w jednym trybie Konflikt - Skirmish

Ponadto, począwszy od piątku, 8 lutego, godz. 17:00, uczestnicy bety poznają zawartość odblokowaną po zakończeniu kampanii - misję trybu Najazd. Postać osiągnie maksymalny, 30. poziom i odblokuje nowe specjalizacje.

Rejestracja, kto może zagrać

Są dwie metody uzyskania dostępu do testów. Pierwszy to złożenie zamówienia przedpremierowego na The Division 2 u dystrybutorów uczestniczących w akcji.

Drugi sposób polega na rejestracji na oficjalnej stronie. Ta metoda nie gwarantuje jednak uczestnictwa - zostanie wybrana tylko część zgłoszeń, bo miejsca są ograniczone.

Beta będzie dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Pełna wersja The Division 2 zadebiutuje 15 marca. Sequel wprowadza wiele drobnych zmian, ale ogólną formułę rozgrywki w dużej mierze pozostawia nienaruszoną. Ponownie otrzymamy więc sieciową produkcję z elementami MMO, w której nacisk położono na współpracę. Kampanię fabularną możemy jednak przejść w pojedynkę.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Abonament Xbox Game Pass trafi na Switch?

W planach są też podobno specjalne odsłony Halo, Gears i Forzy.

GeForce GTX 1660 Ti w sprzedaży. Cena od 1339 zł

Karta na architekturze Turing, ale bez ray tracingu.

VR będzie istotne dla PS5 - twierdzi deweloper

Gogle przestaną być tylko gadżetem?

Reklama