Jedno z wyzwań 10 tygodnia 7 sezonu rozgrywek w Fortnite wiąże się z poszukiwaniem przyczółków. To niewielkie schrony, które Epic umieściło w grze już w 4 tygodniu.

Tym razem należy odwiedzić przynajmniej 4 przyczółki w jednej grze. Od razu nasuwają się pytania: gdzie są zlokalizowane i ile ich jest? Dzięki temu poradnikowi szybko wykonasz postawione przed tobą zadanie.

Wszystkie lokacje zaznaczyliśmy poniżej.

f1

Lokalizacja wszystkich przyczółków

Należy pamiętać, że dystanse między przyczółkami są dość spore. Trzeba uważać na innych zawodników, a poza tym po pewnym czasie burza odetnie dostęp do pewnych rejonów mapy. Musisz odwiedzić jednak tylko 4 schrony, a nie wszystkie. Na mapie znajdziesz natomiast 7 namiotów - nie ma znaczenia, do których się udasz.

f2

Poszukiwanie schronów nie powinno być trudne - są dość duże i wyróżniają się czerwonym kolorem. Progres zadania zaliczy się już po podejściu do przyczółka, ale warto zajrzeć do środka, bo możesz tam znaleźć bronie i ekwipunek.

Pamiętaj, że w trakcie meczu burza „wchłonie” niektóre przyczółki i nie będziesz mógł się do nich dostać. W przemieszczaniu się po mapie mogą pomóc pojazdy, w szczególności samolot, ale staniesz się wtedy łatwiejszym celem.

Wróć do strony głównej: Fortnite: sezon 7 - wyzwania tygodniowe

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz