Demo gry Devil May Cry 5 jest już dostępne na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wersje demonstracyjne znajdziemy w oficjalnym sklepie Microsoftu oraz PlayStation Store.

Dla posiadaczy konsoli PlayStation 4 to pierwsza możliwość wypróbowania najnowszej odsłony serii Devil May Cry przed premierą. Osoby korzystające ze sprzętu firmy Microsoft miały już okazję zagrać w demo w grudniu.

Wersja demonstracyjna pozwala ukończyć jeden z poziomów. Nie brakuje potyczek ze zwykłymi oponentami, ale jest też walka z bossem. Nowością względem grudniowej wersji jest możliwość dostosowywania ekwipunku bohatera.

Wszyscy zainteresowani wersją demonstracyjną gry Devil May Cry 5 muszą przygotować 8.82 GB wolnej przestrzeni na dysku w przypadku PlayStation 4. Wersja na Xbox One zajmuje 8.31 GB.

Warto dodać, że wszyscy gracze, którzy zagrają w demo i zapiszą swoje postępy, otrzymają 30 tysięcy czerwonych kul w momencie uruchomienia pełnej wersji gry Devil May Cry 5.

Premiera gry Devil May Cry 5 zaplanowana jest na 8 marca. Tytuł trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz: Devil May Cry 5 - premiera i najważniejsze informacje

Reklama

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Abonament Xbox Game Pass trafi na Switch?

W planach są też podobno specjalne odsłony Halo, Gears i Forzy.

GeForce GTX 1660 Ti w sprzedaży. Cena od 1339 zł

Karta na architekturze Turing, ale bez ray tracingu.

VR będzie istotne dla PS5 - twierdzi deweloper

Gogle przestaną być tylko gadżetem?

Reklama