Kudłaty z kreskówki Scooby-Doo nie pojawi się w Mortal Kombat 11 jako grywalna postać - pomimo zorganizowanego przez miłośników postaci głosowania oraz udostępnienia przez jednego z twórców gry grafiki, przedstawiającej bohatera z czasie walki ze Scorpionem.

Podczas wczorajszego podcastu prowadzonego przez deweloperów produkcji, Tyler Lansdown - menedżer ds. komunikacji ze społecznością w studiu NetherRealm - zapewnił, że pomysł nie zostanie zrealizowany.

- Kudłatego nie będzie w grze, nigdy, przepraszam. Martwy mem! - powiedział Lansdown, po czym na oficjalnym Twitterze Mortal Kombat 11 udostępniono wpis „Spoczywaj w pokoju, Kudłaty”.

Deweloperzy zapowiedzieli natomiast powrót dwóch znajomych miłośnikom serii postaci - Kabala i D'Vorah.

Aktualnie petycja za dodaniem Kudłatego do Mortal Kombat 11 ma już ponad 350 tysięcy podpisów.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje 23 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One, a w maju na Switch. Jedną z nowości jest rozbudowany system personalizacji, pozwalający zmienić wygląd wojownika i dostosować styl walki do własnych preferencji.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz