EA Access trafi na PS4?

Abonament zmierza na „inną wiodącą platformę”.

Podczas spotkania z inwestorami dyrektor generalny EA poinformował, że w przyszłym roku fiskalnym rozwijana przez firmę usługa abonamentowa EA Access trafi na „inną wiodącą platformę”.

Szef koncernu - Andrew Wilson - nie przedstawił dokładnej nazwy urządzenia. Niewykluczone jednak, że mowa o PS4, na którym subskrypcja dotychczas się nie pojawiła.

Oczywiście do wiodących platform na rynku należy również Switch. Warto jednak zaznaczyć, że tytuły oferowane w ramach programu abonamentowego Electronic Arts nie są wydawane na konsoli Nintendo.

ea_access_ps4
Niedawno do EA Access i Origin Access dodano Star Wars Battlefront 2

EA Access i bliźniacze Origin Access to przeznaczone odpowiednio dla posiadaczy Xbox One i PC usługi, które za 14,99 zł miesięcznie gwarantują dostęp do regularnie powiększanego katalogu zróżnicowanych gier.

Zobacz: Origin Access i EA Access - najważniejsze informacje

To nie wszystko - abonenci dostają również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą przetestować nowe produkcje kilka dni przed premierą, jak w przypadku nadchodzącego Anthem.

Warto zaznaczyć, że na PC jakiś czas temu wprowadzono też droższą opcję o nazwie Premier. Subskrypcja w wysokości 59,90 zł pozwala zainteresowanym grać we wszystkie tytuły od Electronic Arts w dniu premiery.

Źródło: Raport finansowy EA

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami